تبلیغات
طلایه داران بصیرت - بنده فعلا نصیحت می کنم

1) اشاره به حادثه تلخ 15 بهمن مجلس شورای اسلامی تصریح کردند: قضیه بد و نامناسبی که در مجلس پیش آمد ملت را ناراحت کرد.

2) ایشان افزودند: بنده حقیر نیز هم خود در قبال این قضیه احساس تاثر کردم و هم بخاطر ناراحتی مردم ناراحت شدم.

3) رهبر انقلاب در بخش دیگری از سخنان خود فرمودند: این که رییس یک قوه به خاطر یک سند اثبات نشده دو قوه دیگر را متهم کند خلاف شرع و قانون و تضییع حقوق مردم است. مردم آرامش اخلاقی و روانی می خواهند، بنده فعلا نصیحت می کنم.

4) رهبر معظم انقلاب با بیان اینکه اصل استیضاح در مجلس غلط بود، آن هم با دلیلی که مربوط به آن وزیر نیست، خاطرنشان کردند : دفاع رئیس محترم مجلس هم از خودش مقداری زیاده روی بود و لزومی نداشت.

5) ایشان در بخش دیگری از بیاناتشان درباره برنامه هسته ای کشور تصریح کردند: ما عقیده داریم سلاح هسته ای باید محو شود و نمی خواهیم سلاح هسته ای بسازیم اما اگر این عقیده را نداشتیم و تصمیم داشتیم كه سلاح هسته ای داشته باشیم، هیچ قدرتی نمی توانست جلوی ما را بگیرد.

محورهای مهم بیانات معظم له به این شرح است؛

* چند سال قبل به روسای قوا درباره فساد اقتصادی نامه دادم/ فساد اقتصادی با گفتن زبانی نیست، باید در عمل با فساد مبارزه کرد.

* توقع بنده از مسئولان این است که حالا که رفتار دشمن شدت پیدا کرده، شما هم رفاقت ها را میان خود شدت دهید.

* تقوا، تقوا، تقوا. صبر، صبر، میدان ندادن به احساسات سرکش، ملاحظه مسائل کشور و تمرکز همه توان برای حل مشکلات مردم و کشور جزو توقعات ماست

* این نصیحت و گله‌گذاری امروز نباید موجب شود که عده ای راه بیفتند و علیه افرادی به عنوان «ضد ولایت و ضد بصیرت» شعار بدهند.

* بنده با کارهایی که در قم اتفاق افتاد و یا قبل از آن در حرم امام اتفاق افتاده بود مخالفم/ بارها به مسئولین تذکر دادم که جلوی این کارها را بگیرند

*اگر این افراد واقعا حزب اللهی هستند این کارها را که به ضرر کشور است انجام ندهند/احساسات و خشم خود را برای جای لازم نگه دارید.

 

طبقه بندی: مناسبتها، 
برچسب ها: سخنان مهم مقام مظم رهبری درجمع مردم تبریز، هشدارهای مقام معظم رهبری، سخنان مغام معظم رهبری درباره حادثه 22بهمن قم،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : شنبه 28 بهمن 1391 | توسط : علی محمدی