تبلیغات
طلایه داران بصیرت - چکیده سخنان مقام معظم رهبری در تاریخ 28بهمن سال 92
ملت ایران در ۲۲ بهمن امسال اعلام كرد كه تسلیم زورگویی و باج خواهی امریكا نخواهد شد.
تصور برخی دولتمردان دولت قبلی و همچنین برخی دولتمردان دولت فعلی این است كه اگر ما در قضیه هسته ای، با امریكا مذاكره كنیم، موضوع حل می شود. من هم به دلیل اصرار آنها بر مذاكره درخصوص موضوع هسته ای، گفتم مخالفتی ندارم اما همان موقع هم تاكید كردم كه خوشبین نیستم.
یكی از علت های حضور گسترده تر و پرشورتر ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن، گستاخی، زیاده خواهی، بی ادبی و پررویی مقامات امریكایی بود كه مردم با غیرت دینی خود به صحنه آمدند تا به دولت امریكا علام كنند كه دچار اشتباه محاسبه نشود زیرا مردم در صحنه هستند.
ایشان افزودند: پیام ملت ایران در راهپیمایی ۲۲ بهمن، به همه مسئولان و زحمت كشان اداره امور داخلی و خارجی كشور، این بود كه ملت ایران ایستاده است و مسئولان نباید در مواجهه با دشمن، احساس ضعف كنند.
رهبر انقلاب اسلامی با اشاره به تأكید های مكرر قبلی خود مبنی بر اینكه موضوع هسته ای، بهانه ای بیش نیست، خاطرنشان كردند: اگر روزی بر فرض محال هم، موضوع هسته ای مطابق خواسته امریكا، حل شود، امریكاییها مسائل دیگر را پیش خواهند كشید، و اكنون نیز همه شاهد هستند كه سخنگویان دولت امریكا از موضوعات حقوق بشر و توانایی موشكی و دفاعی ایران، سخن به میان می آورند.
حضرت آیت الله خامنه ای گفتند: آیا امریكاییها واقعاً خجالت نمی كشند كه نام حقوق بشر را می آورند زیرا هركسی كه در دنیا مدعی حقوق بشر باشد، امریكاییها با این همه فضاحت، نباید حتی اسم حقوق بشر را بر زبان بیاورند.
رهبر انقلاب اسلامی درخصوص مذاكرات هسته ای خاطرنشان كردند: كاری كه وزارت امور خارجه و مسئولان دولتی درخصوص مذاكرات هسته ای آغاز كرده اند ادامه پیدا خواهد كرد و ایران نقض كننده كاری كه شروع كرده است، نخواهد بود اما همه بدانند كه دشمنی آمریكا با اصل انقلاب اسلامی و اسلام است و این دشمنی، با مذاكرات پایان نخواهد یافت.
حضرت آیت الله خامنه ای تأكید كردند: تنها راه علاج این دشمنی تكیه بر اقتدار ملی و توان داخلی و مستحكم تر كردن ساخت درونی كشور است.
ایشان با اشاره به ابلاغ سیاستهای كلی اقتصاد مقاومتی در آینده بسیار نزدیك، افزودند: راه حل مشكلات كشور، اجرای سیاستهای اقتصاد مقاومتی و تكیه به درون و چشم ندوختن به بیرون است.
حضرت آیت الله خامنه ای افزودند: تا وقتی كه چشم ما به دست دیگران یا به كاهش تحریم ها و یا اظهارات مقامات امریكایی دوخته شده باشد، به جایی نخواهیم رسید.
ایشان افزودند: نشانه های خوشبین نبودن، اكنون در حال آشكار شدن است و دلیل بارز آن هم، اظهارات سخیف و توهین آمیز سناتورها و مقامات امریكایی بر ضد ملت ایران است.
برخی افراد تلاش دارند با بزک کردن چهره امریکا، زشتی ها و خشونت ها و وحشت آفرینی ها را از این چهره بزدایند و دولت امریکا را دولتی علاقمند به مردم ایران و انسان دوست معرفی کنند، اما تلاش این افراد به نتیجه نخواهد رسید.
طبقه بندی: مناسبتها، 
برچسب ها: رهبری، تصاویر مقام معظم رهبری، نظر رهبری درباره موضوع هسته ایی،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : دوشنبه 28 بهمن 1392 | توسط : علی محمدی