تبلیغات
طلایه داران بصیرت - شیخ حسن الهیاری کیست؟
وی بر کتب اهل سنت تسلط بسیار زیادی دارد و برای اثبات ولایت علی(ع) از کتب خود اهل سنت استفاده میکند و با یک سرچ ساده در یوتیوب یا گوگل انبوه مناظرات ایشان با مولوی ها و دفاع او از مکتب تشیع را می بینید
از طرف دیگر مستحضر مسایل سیاسی دیگری هستید :
اتحاد شیعه و سنی، بحث انقلاب های منطقه، بحث بیداری اسلامی، و سوء استفاده ی غرب از هر فرصتی برای ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی در جهت ایجاد آشوب در کشور تاثیر گذاری مثل ایران و
کشوری مثل افغانستان که باتلاق آمریکا شده، در همسایگی ایران است و فرو رفتن در باتلاق این کشور را قبلا شوروی سابق تجربه کرده است (خروج نیروهای شوروی سابق از افغانستان که مصداق بارز و لله جنود السماوات والارض است)
خب. تا اینجای کار بسیار عالی است اما مشکل اساسا از بینش سیاسی این طلبه است و نگاه غلطی که از تشیع در مناسبات سیاسی دارد.
برای خلاصه تر شدن مطلب و ادای حق مطلب عناوینی را تیتر وار ذکر میکنم. یقینا در صورتی که خود شما هم شنونده ی این کانال باشید به زودی زود این قبیل حرکات و سخن ها را خواهید شنید:
۱- ایجاد تفرقه بین شیعه و سنی (مخالف مباحثه ی علما نیستم اما الله یاری واقعا تفرقه انداز است و مدام به اهل سنت عزیز توهین میکند)
۲- تایید شعار نه غزه نه لبنان با این بهانه که اول بقیع را آزاد کنیم غزه برای بعد (رسول الله فرمود اگر مسلمانی در یک طرف سرزمین های اسلامی شب گرسنه بخوابد مسلمانی که در طرف دیگر سرزمین های اسلامی سیر می خوابد مسئول است…)
۳- ایجاد فاصله بین شیعیان و مرجعیت معظم شیعه (الله یاری اساسا مراجع را عادل نمی داند به کرات به حضرت امام خمینی توهین کرده و نعوذ بالله به حضرت آقا اهانتی می کند که قلمم خجالت دارد از نگاشتنش. الله یاری حتی آیت الله العظمی مکارم را عادل نمی داند و بدتر از آن حتی حضرت آیت الله بهجت را هم!!!)
۴- کوبیدن دولت ایران و پایین آوردن جمهوری اسلامی از حامی مستضعفان و شیعیان جهان به دشمن اهل بیت!!!!!!!!!!!
۵- اخیرا هم که می گفت مراجع قم به دنبال ریاست و قدرتند و هوای نفس آنها را گرفته و امام زمان عده ی زیادی از اینها را نعوذ بالله میکشد!!!
۶- مقایسه حکومت خمینی کبیر با حکومت عباسیان
۷- دفاع از آمریکا به بهانه آزادی بیان در آن کشور (لازم به ذکر است آقای الله یاری ساکن آمریکاست. جالب است بدانید در آمریکا قانونی برای شبکه های ماهواره ای وجود دارد با این مضمون که اگر شبکه ای کوچکترین توهینی به مقدسات یک فرقه ی مذهبی یا فکری یا اجتماعی بکند آن شبکه تعطیل می شود و مجوز روی آنتن رفتنش باطل. حال این سوال برای خود من پیش می آید که چرا شبکه ی موسوم به اهل بیت که تماما توهین است بسته نمی شود؟ جز مخالفت این شبکه با دولت جمهوری اسلامی و ایجاد اختلاف بین فرق اسلامی علتی دارد؟)
اصلا یک سوالی مثل خوره افتاده به جانم
خود الله یاری مقلد کیست؟ مراجع عظام ما را که قبول ندارد آیت الله محقق کابلی هم از ایشان برائت جسته خودش هم که می گوید مرجع تقلید نیست
اصلا تا آنجا که من میدانم تمام مراجع توهین به صحابه را حرام اعلام کردند و پایکوبی در سالروز فوت صحابه را نیز حرام. حتی خوب است برادران اهل تسنن بدانند موضع ما در قبال افرادی مثل عایشه تفاوت دارد با موضعمان در قبال عمر و ابوبکر
عایشه هرچند خطاکار است و با علی به جنگ برخاست اما ام المومنین است و شیعه به او احترام بیشتری قائل است تا عمر اما الله یاری …. متاسفم
۸- اعتقاد بر عدم ایجاد شرایط ظهور!!! (الله یاری معتقد است باید بنشینی و سکوت کنی تا امام زمان و منجی کل خودش بیاید)
۹- اعتقاد به تعطیلی امور واجب در عصر غیبت مثل جهاد در راه خدا!!!!
۱۰- هیچ تلاشی برای ظهور جایز نیست!!!!
۱۱- چند شب پیش فردی ایرانی تماس گرفت(از افغانستان و اروپا و حتی بحرین هم تماس می گیرند) و اعتراض کرد به موضع شیخ حسن الله یاری در قبال مسئله انتظار. الله یاری شروع کرد به توجیه و پس از بالا گرفتن بحث گفت: اصل انقلاب شما از اساس باطل بوده ۸ سال جنگتون هم باطل بوده کفر شما جماعت انقلابی بر من مبرهن است و تشکیل حکومت اسلامی قبل از ظهور ممکن نیست و مغایر با شرع است
۱۲- لااقل ما که ایرانیم اما آقای الله یاری ارتش آمریکا هر روز به نوامیس ملت بزرگ افغانستان جسارت می کند و هر روز برادران هم کیش و هم وطنت را می کشد. دست مریزاد خوش غیرت!
۱۳- به شخصه دین خمینی کبیر را ترجیح می دهم به اسلام آمریکایی و مسخ شده و استکبار دوست الله یاری حتی اگر جایم اسفل السافلین باشد

از امام جعفر صادق روایت است که در آخر الزمان آنقدر فرق فکری و سیاسی و اجتماعی ضاله پیدا می شود که حد ندارد و وای بر مردم آخر الزمان از دست این همه راه غلط. در ادامه روایت دارد که حضرت فرمود اما راه ما اهل بیت همچون باریکه نوری مشخص است
درپایان یادآور می شوم که حسن اللهیارى مدیر و تنها كارشناس این شبكه ماهواره‏ اى را مجبور كرده است تا براى جلب نظر حامیان مالى آمریكایى خود، مواضع مضحكی بگیرد.
وى كه یک جوان افغانی و این شبکه را از آمریکا مدیریت می کند، تا کنون ادعاهای عجیبی کرده است؛ از ادعاى افضلیت بر جمیع علماى عصر غیبت و بی سواد خواندن علماى بزرگ و بی اثر خواندن حوزه‏ هاى علمیه تا تخریب و توهین به آیات عظام وحید خراسانى، سیستانى و مكارم شیرازى.
این جوان جویاى نامى كه به هر درى می زند تا شهرت و مقبولیت كسب كند، این‏ بار «رساله عملیه» خود را منتشر كرده است!
نامبرده در بخش استفتائات سایت خود، مانند مفتی های سلفی و تکفیری چنان دچار هذیان‏ گویى شده است كه حتى خونى كه از قمه‏ زنى در لباس باقى می ماند را پاك می داند! نكته بسیار قابل توجه این‏كه وی خرید و فروش با رژیم صهیونیستى را مباح دانسته اما برادران اهل تسنن را كه در توحید و نبوت و معاد با شیعیان مشترك هستند را مورد توهین قرار می دهد. از دیگر فتاواى عجیب وى، جایز ندانستن كمك به مردم مظلوم فلسطین است!
این شبکه توسط این فرد در قم تاسیس شد و عوامل آن با انتخاب این نام مقدس، سعی داشتند در فضای فرهنگی قم، موقعیتی برای خود کسب کنند. اهل بیت، در دوره فعالیت خود در راستای برجسته ساختن اختلافات مذاهب اسلامی و همسو با سیاست‌های انجمن حجتیه مطالبی را تهیه می‌کرد.
با بروز حساسیت در خصوص این شبکه، دادگاه ویژه روحانیت در قم، حکم پلمپ دفتر آن را صادر کرد. عوامل این شبکه در ادامه تحرکات خود، ضمن جسارت به علمای اسلام و نیز مقام معظم رهبری و ولایت فقیه، مدعی شداند رویکرد نظام حمایت از اهل سنت و قصد تضعیف مکتب اهل بیت (س) است!
طبقه بندی: اعتقادی ، 
برچسب ها: الاهیاری، شبکه های ماهواره ایی، شبکه های ضذ شیعه،
داغ کن: داغ کن - کلوب دات کام
نوشته شده در تاریخ : جمعه 9 خرداد 1393 | توسط : علی محمدی